May 20
21:30
Lazio
Bologna
May 20
22:00
Albacete
? - ?
Granada
01:30
Chile
? - ?
Colombia
02:00
Jamaica
? - ?
Panama
19:15
VfL Oldenburg
? - ?
Werder Bremen
20:00
Broendby IF
FC Midtjylland
May 20
20:00
Molde FK
Viking FK
May 20
20:00
AIK
Falkenbergs FF
20:00
IFK Gothenburg
Hammarby IF
20:00
IFK Norrkoeping
GIF Sundsvall
20:00
Oestersunds FK
Oerebro
May 20
20:00
Brommapojkarna
Joenkoepings Soedra
20:00
IK Brage
Syrianska
18:30
FC Lahti
HJK
18:30
Ilves
IFK Mariehamn
18:30
KPV
HIFK
18:30
VPS
RoPS
May 20
18:30
FC KTP
? - ?
FF Jaro
May 20
20:00
Erzurum BB
Fenerbahce
20:00
Ankaragucu
Sivasspor
21:45
Dundalk FC
? - ?
Bohemian FC
21:45
University College Dublin
? - ?
Cork City
22:00
Finn Harps
Shamrock Rovers
21:45
Bray Wanderers
? - ?
Galway United FC
May 19
FT
Breidablik
IA Akranes
May 20
22:15
FH Hafnarfjordur
? - ?
Valur Reykjavik
22:15
KR Reykjavik
? - ?
HK Kopavogs
22:15
Grindavik
? - ?
Fylkir
19:00
FC Rubin Kazan
FC Anzhi Makhachkala
AAW
Torpedo Vladimir
3 - 0
Dnepr Smolensk
18:00
Chertanovo Moscow 2
? - ?
Luki-Energiya
18:30
Tekstilshchik
? - ?
Pskov 747
May 20
19:00
Rudes
? - ?
Slaven
21:00
Astra Giurgiu
Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
20:00
Slavia Sofia
Etar
19:00
Beitar Tel Aviv Ramla
? - ?
Hapoel Nazareth Illit
19:00
Hapoel Afula
? - ?
Hapoel Kfar Saba
19:00
Hapoel Ashkelon
? - ?
Hapoel Katamon Jerusalem
19:00
Hapoel Ramat Gan
? - ?
Sektzia Nes Tziona
21:30
Acassuso
? - ?
Justo Jose de Urquiza
21:30
CD UAI Urquiza
? - ?
Almirante Brown
21:30
Deportivo Riestra
? - ?
Colegiales
21:30
San Telmo
? - ?
All Boys
FT
Sarmiento de Resistencia
Deportivo Madryn
FT
Argentinos Juniors
Boca Juniors
May 20
FT
CR Vasco DA Gama RJ
Avai FC SC
FT
Ceara
Gremio
FT
Bolivar
The Strongest
May 20
FT
Nacional Potosi
Jorge Wilstermann
FT
San Jose
Destroyers
FT
Blooming
Sport Boys Warnes
FT
Audax Italiano La Florida
Curico Unido
FT
Atlético Nacional
Deportivo Cali
FT
Atletico Junior
Tolima
May 20
FT
CD Tecnico Universitario
Barcelona SC
FT
CD Olmedo
Mushuc Runa SC
FT
Sportivo San Lorenzo
General Diaz
May 20
FT
Sol de America
Cerro Porteno
FT
Alianza Universidad
Alianza Lima
May 20
FT
Universitario de Deportes
Deportivo Municipal
FT
Nacional
Defensor Sporting
22:30
Liverpool Montevideo
? - ?
Cerro
FT
Club Leon
CF America
FT
Orlando City
FC Cincinnati
May 20
FT
New York Red Bulls
Atlanta United Fc
FT
FC Dallas
Los Angeles FC
FT
Los Angeles Galaxy
Colorado Rapids
FT
Swope Park Rangers
Atlanta United 2
FT
Bethlehem Steel FC
Ottawa Fury FC
FT
North Carolina Courage
Utah Royals
FT
Houston Dash
Chicago Red Stars
FT
Alianza FC
0 - 0
CD Municipal Limeno
FT
Coban Imperial
0 - 1
Deportivo Malacateco
FT
CD Olimpia
Lobos UPNFM
21:00
Al-Ain
Esteghlal
21:00
AL Duhail SC
AL Hilal Riyadh
19:30
Persepolis
Al-Sadd
22:00
AL Ahli Saudi FC
FC Pakhtakor Tashkent
13:30
Bucheon FC 1995
? - ?
Busan I'Park
13:30
Gwangju FC
? - ?
Seoul E-Land FC
18:00
FC Rustavi
? - ?
Torpedo Kutaisi
20:00
Saburtalo
? - ?
Dinamo Tbilisi
May 20
16:30
Barito Putera
? - ?
Persija Jakarta
16:30
PSM Makassar
? - ?
Semen Padang
22:30
AL Hazem FC
? - ?
AL Khaleej Saihat FC
FT
RSB Berkane
1 - 0
El Zamalek
18:00
Bendel Insurance
? - ?
Sunshine Stars
18:00
Enugu Rangers
? - ?
Rivers United FC
18:00
Enyimba
? - ?
Niger Tornadoes
18:00
Kwara United
? - ?
Remo Stars
18:00
Lobi Stars
? - ?
Wikki Tourist
18:00
MFM FC
? - ?
Katsina United
18:00
Akwa United
? - ?
Abia Warriors
18:00
El Kanemi Warriors
? - ?
Ifeanyi Ubah United
18:00
Gombe United
? - ?
Heartland Owerri
18:00
Kano Pillars
? - ?
Delta Force FC
18:00
Nasarawa United
? - ?
Go Round
18:00
Plateau United
? - ?
Yobe Desert Stars
13:00
Croatia U18
? - ?
Spain U18
13:00
Czech Republic U18
? - ?
Ukraine U18
13:00
England U18
? - ?
Russia U18
19:00
Slovakia U18
? - ?
Mexico U18
 

Get 10.99 Free Credits! Live Hot Flirts for You!