Australia - Hyundai A-League
February 22
FT
Central Coast Mariners FC
Brisbane Roar FC
February 23
08:35
Wellington Phoenix FC
Sydney FC
10:50
Melbourne Victory
Melbourne City FC
February 24
08:00
Newcastle United Jets
Adelaide United
10:00
Western Sydney Wanderers FC
Perth Glory
Australia - Queensland
February 22
FT
Redlands United
Gold Coast Knights
February 23
09:00
Gold Coast United FC
? - ?
Brisbane City
10:00
Brisbane Strikers
? - ?
Peninsula Power
11:00
Moreton Bay United
? - ?
Eastern Suburbs
11:00
Western Pride
? - ?
Magpies Crusaders
February 24
08:00
Sunshine Coast
? - ?
Brisbane Roar FC Youth
10:00
Olympic FC
? - ?
SWQ Thunder
Australia - Southern
February 22
FT
Campbelltown City
Adelaide Blue Eagles
February 23
06:30
Adelaide Raiders
? - ?
Adelaide United Youth
06:30
Para Hills Knights
? - ?
North Eastern Metro Stars
08:30
Adelaide Comets
? - ?
West Adelaide
10:30
Adelaide City
? - ?
Croydon Kings
10:30
Adelaide Olympic
? - ?
South Adelaide
Australia - Victorian
February 22
FT
Hume City FC
Oakleigh Cannons
FT
Melbourne Knights
Altona Magic
FT
Pascoe Vale SC
Bentleigh Greens
FT
South Melbourne
1 - 0
Dandenong City
February 23
06:00
Green Gully Cavaliers
? - ?
Heidelberg United
06:15
Avondale FC
? - ?
Port Melbourne Sharks SC
February 25
11:30
Kingston City
? - ?
Dandenong Thunder SC
Australia - W-League
February 1
FT
Adelaide United FC
1 - 0
Brisbane Roar FC
FT
Perth Glory FC
1 - 2
Melbourne Victory FC
February 2
FT
Newcastle Jets
4 - 1
Western Sydney Wanderers FC
February 5
FT
Canberra United FC
0 - 0
Melbourne Victory FC
September 30, 2018
FT
Campbelltown City
2 - 1
Queensland Lions
Australia - Northern:: play-off
September 22, 2018
FT
Hellenic
Casuarina
Australia - Northern
August 31, 2018
FT
Mindil Aces
Hellenic
September 1, 2018
FT
University Azzurri FC
Port Darwin
FT
Casuarina
Darwin Olympic
Australia - FFA Cup
October 30, 2018
FT
Adelaide United
Sydney FC
Australia - W-League:: play-off
February 16
FT
Sydney FC
Perth Glory
Australia - Western
March 15
11:00
Inglewood United
? - ?
Bayswater City
March 16
06:30
Balcatta
? - ?
Rockingham City FC
06:30
Perth
? - ?
ECU Joondalup
06:30
Sorrento
? - ?
Cockburn City
06:30
Stirling Lions
? - ?
Armadale
10:30
Floreat Athena
? - ?
Perth Glory Youth
Australia - Capital
April 5
09:00
Canberra FC
? - ?
Canberra Olympic
April 6
07:00
Riverina Rhinos
? - ?
Monaro Panthers
09:30
Woden Weston FC
? - ?
Belconnen United
April 7
05:00
Tigers FC
? - ?
Tuggeranong United
Australia - New South Wales
March 10
06:00
Blacktown City FC
? - ?
Mt Druitt Town Rangers
06:00
Wollongong Wolves
? - ?
Manly United
07:00
Sydney Olympic
? - ?
Sutherland Sharks
08:00
APIA Leichhardt Tigers
? - ?
Marconi Stallions
08:00
Hakoah Sydney City East
? - ?
Sydney FC Youth
08:00
Sydney United 58
? - ?
Rockdale City Suns
March 7
10:45
Charlestown City Blues
? - ?
Newcastle Jets Youth
March 8
10:45
Weston Workers
? - ?
Hamilton Olympic
March 9
08:30
Adamstown Rosebud FC
? - ?
Valentine Phoenix
08:30
Lambton Jaffas FC
? - ?
Lake Macquarie
March 10
05:30
Broadmeadow Magic
? - ?
Edgeworth Eagles
Australia - Tasmania Victory
March 1
11:00
Olympia FC Warriors
? - ?
South Hobart
March 2
03:00
Clarence United
? - ?
Riverside Olympic
05:15
Hobart Zebras
? - ?
Devonport City
07:30
Kingborough Lions
? - ?
Launceston City