Italy - Serie A
February 22
21:30
Milan
Empoli
February 23
16:00
Torino
Atalanta
21:30
Frosinone
Roma
February 24
13:30
Sampdoria
Cagliari
16:00
Chievo
Genoa
16:00
Bologna
Juventus
16:00
Sassuolo
SPAL
19:00
Parma
Napoli
21:30
Fiorentina
Inter
February 25
Postp.
Lazio
? - ?
Udinese
Italy - Serie B
February 22
22:00
Verona
Salernitana
February 23
16:00
Cittadella
Lecce
16:00
Brescia
Crotone
16:00
Carpi
Spezia
16:00
Perugia
Cosenza
16:00
Pescara
Padova
16:00
Cremonese
Ascoli
19:00
Foggia
Benevento
February 24
22:00
Livorno
Venezia
February 20
FT
AC Cuneo 1905
Lucchese
FT
Olbia
0 - 0
Robur Siena
FT
Virtus Entella
Pistoiese
February 23
17:30
ASDC Gozzano
? - ?
Alessandria
February 24
15:30
Arzachena Costa Smeralda Calcio
? - ?
AC Cuneo 1905
15:30
As Pro Piacenza 1919
? - ?
Novara
15:30
Aurora Pro Patria 1919
? - ?
Albissola
15:30
Carrarese
? - ?
US Citta DI Pontedera
15:30
Pro Vercelli
? - ?
Pisa
15:30
Juventus U23
? - ?
Lucchese
15:30
S.S. Arezzo
? - ?
Olbia
15:30
Virtus Entella
? - ?
Piacenza
February 25
21:45
Pistoiese
? - ?
Robur Siena
February 19
FT
Rimini
Ternana
FT
Rimini
Ternana
February 23
15:30
Gubbio
? - ?
FeralpiSalo
15:30
Sudtirol
? - ?
Rimini
15:30
Triestina
? - ?
Renate
17:30
Fermana FC
? - ?
Pordenone Calcio
17:30
Monza
? - ?
Alma Juventus Fano
19:30
Ravenna FC 1913
? - ?
Teramo
21:30
Imolese Calcio
? - ?
Ssd Vis Pesaro 1898
21:30
SS Sambenedettese Calcio
? - ?
Ternana
21:30
AlbinoLeffe
? - ?
AS Giana Erminio
21:30
Virtus Verona
? - ?
Vicenza
February 20
FT
Siracusa Calcio
Viterbese
February 24
15:30
Viterbese
? - ?
Catania
15:30
Rende
? - ?
Virtus Francavilla Calcio
15:30
Siracusa Calcio
? - ?
Rieti
15:30
Trapani
? - ?
Cavese
15:30
Catanzaro
? - ?
Monopoli
15:30
Vibonese
? - ?
Casertana FC
16:00
SS Juve Stabia
? - ?
Reggina
17:30
Potenza
? - ?
Sicula Leonzio
21:30
Paganese
? - ?
AS Bisceglie
February 20
FT
Sestri Levante
Savona
February 24
15:30
AS Casale
? - ?
Borgosesia
15:30
ASD Calcio Chieri 1955
? - ?
Sestri Levante
15:30
Folgore Caratese
? - ?
Inveruno
15:30
Lavagnese
? - ?
Bra
15:30
Pro Dronero
? - ?
Bustese Milano City
15:30
Savona
? - ?
Arconatese
15:30
US Fezzanese
? - ?
Lecco
16:00
Borgaro Torinese
? - ?
Unione Sanremo
16:00
Stresa
? - ?
SCD Ligorna
February 24
15:30
Ambrosiana
? - ?
Caravaggio
15:30
Caronnese
? - ?
Sondrio Calcio
15:30
Ciserano
? - ?
Mantova
15:30
Como
? - ?
Pro Sesto
15:30
Legnago Salus
? - ?
Pontisola
15:30
Olginatese
? - ?
Seregno
15:30
Scanzorosciate
? - ?
Darfo Boario
15:30
Villa D'Alme
? - ?
Rezzato
15:30
Virtus Bergamo Alzanoseriate
? - ?
Villafranca
February 20
FT
Levico Terme
Tamai
February 24
15:30
Adriese
? - ?
Cartigliano
15:30
ArzignanoChiampo
? - ?
Tamai
15:30
Chions
? - ?
Cjarlins Muzane
15:30
Clodiense
? - ?
Campodarsego
15:30
Delta Calcio Rovigo
? - ?
Sandona
15:30
Este
? - ?
Virtus Bolzano
15:30
Levico Terme
? - ?
Belluno
15:30
St. Georgen
? - ?
Montebelluna
15:30
Union Feltre
? - ?
Trento
February 24
15:30
Adrense
? - ?
Ciliverghe Mazzano
15:30
Calvina
? - ?
Classe
15:30
Lentigione
? - ?
Mezzolara
15:30
Modena
? - ?
Cavenago Fanfulla
15:30
Pavia
? - ?
Fiorenzuola
15:30
Pergolettese
? - ?
OltrepoVoghera
15:30
San Marino
? - ?
Axys Zola
15:30
Sasso Marconi
? - ?
Crema
15:30
Vigor Carpaneto
? - ?
Reggio Audace
February 20
FT
Ghivizzano Borgoamozzano
1 - 0
Sinalunghese
February 24
15:30
Aglianese
? - ?
Scandicci
15:30
Bastia Calcio
? - ?
Massese
15:30
Cannara
? - ?
Tuttocuoio
15:30
Ponsacco
? - ?
Sinalunghese
15:30
Prato
? - ?
Viareggio
15:30
Real Forte Querceta
? - ?
US Gavorrano
15:30
San Donato
? - ?
Pianese
15:30
Sangimignano
? - ?
Seravezza
15:30
Sangiovannese
? - ?
Ghivizzano Borgoamozzano
16:00
Trestina
? - ?
Aquila Montevarchi
February 24
15:30
Forli
? - ?
Castelfidardo
15:30
Francavilla Calcio 1927
? - ?
Avezzano
15:30
Isernia
? - ?
ASD Pineto
15:30
Jesina
? - ?
Montegiorgio
15:30
Matelica
? - ?
Sanmaurese
15:30
Recanatese
? - ?
R.C. Cesena
15:30
Sangiustese
? - ?
Olympia Agnonese
15:30
Santarcangelo
? - ?
Real Giulianova
15:30
Savignanese
? - ?
Vastese
16:00
Campobasso
? - ?
San Nicolo
February 23
15:30
Lupa Roma
? - ?
Cassino
16:00
Atletico SFF
? - ?
Latte Dolce
February 24
15:30
ASD Lanusei
? - ?
Flaminia
15:30
Avellino
? - ?
Monterosi
15:30
Citta di Anagni
? - ?
Castiadas
15:30
Ladispoli
? - ?
Ostia Mare
15:30
Latina
? - ?
ASD Trastevere
15:30
SSD Albalonga
? - ?
Vis Artena
15:30
Torres
? - ?
Budoni
16:00
Anziolavinio
? - ?
Aprilia
February 24
15:30
AZ Picerno ASD
? - ?
Gravina
15:30
Ercolanese
? - ?
Gelbison Cilento
15:30
Francavilla
? - ?
ACD Nardo
15:30
Gragnano
? - ?
Sarnese 1926
15:30
Pomigliano
? - ?
Fidelis Andria
16:00
Audace Cerignola
? - ?
Savoia
16:00
Bitonto
? - ?
Nola
16:00
Sorrento
? - ?
Team Altamura
16:00
Taranto
? - ?
Citta di Fasano
February 24
15:30
Bari
? - ?
Acireale
15:30
Cittanovese
? - ?
AP Turris
15:30
Marsala
? - ?
Igea Virtus
15:30
Messina
? - ?
Locri
15:30
Nocerina
? - ?
Portici
15:30
Roccella
? - ?
Gela
15:30
Sancataldese
? - ?
Castrovillari
15:30
Troina
? - ?
US Palmese
16:00
Rotonda
? - ?
Citta di Messina
Italy - Coppa Italia
January 29
FT
Milan
Napoli
January 30
FT
Fiorentina
Roma
FT
Atalanta
Juventus
January 31
AET
Inter
Lazio *
May 26, 2018
FT
Lecce
Padova
February 5
FT
FeralpiSalo
Vicenza
February 6
FT
ASDC Gozzano
AlbinoLeffe
FT
Monza
Pro Vercelli
FT
Pisa
Pontedera
FT
Trapani
Catanzaro
FT
Imolese Calcio
Carrarese
FT
Viterbese
Ternana
AET
Potenza *
Monopoli
August 21, 2018
FT
Juventus U23
Cuneo
August 26, 2018
FT
Albissola
Juventus U23
August 26, 2018
FT
ASDC Gozzano
1 - 1
Pro Patria
September 2, 2018
FT
Virtus Verona
Pro Piacenza
August 12, 2018
FT
Lucchese
S.S. Arezzo
September 2, 2018
FT
Imolese Calcio
Ravenna
August 26, 2018
FT
Alma Juventus Fano
Gubbio
August 12, 2018
FT
Arzachena
Olbia
September 2, 2018
FT
Fermana
0 - 2
Rieti
September 2, 2018
FT
Catanzaro
Cavese
September 5, 2018
FT
Potenza
Bisceglie
September 1, 2018
FT
Siracusa
Reggina
Italy - Super Cup
January 16
FT
Juventus
Milan