Sweden - Cup:: group 1
February 24
18:00
Norrby
? - ?
AIK
18:00
Oergryte IS
? - ?
Joenkoepings Soedra
Sweden - Cup:: group 2
February 22
live 40'
Assyriska Turabdin IK
0 - 1
IFK Norrkoeping
February 23
17:00
AFC Eskilstuna
? - ?
IFK Vaernamo
Sweden - Cup:: group 3
February 23
17:00
Falkenbergs FF
? - ?
Degerfors
February 25
20:00
Oesters IF
? - ?
Malmoe FF
Sweden - Cup:: group 4
February 24
16:00
Dalkurd FF
? - ?
Varbergs Bois FC
16:00
Eskilsminne IF
? - ?
Hammarby IF
Sweden - Cup:: group 5
February 24
16:00
FC Rosengaard 1917
? - ?
Haecken
16:00
Brommapojkarna
? - ?
IK Brage
Sweden - Cup:: group 6
February 23
15:00
Sirius
? - ?
Halmstads BK
15:00
Karlstad BK
? - ?
Oestersunds FK
Sweden - Cup:: group 7
February 23
15:00
Elfsborg
? - ?
IK Frej Taeby
15:00
Hassleholms IF
? - ?
Djurgaarden
Sweden - Cup:: group 8
February 24
16:00
Nyköpings Bis
? - ?
Oerebro
February 25
20:00
IFK Gothenburg
? - ?
GAIS
Sweden - Allsvenskan
March 31
15:00
AIK
? - ?
Oestersunds FK
15:00
Falkenbergs FF
? - ?
Oerebro
15:00
Kalmar FF
? - ?
Sirius
17:30
AFC Eskilstuna
? - ?
IFK Gothenburg
17:30
Helsingborgs IF
? - ?
IFK Norrkoeping
April 1
19:00
Djurgaarden
? - ?
GIF Sundsvall
19:00
Elfsborg
? - ?
Hammarby IF
19:00
Malmoe FF
? - ?
Haecken
Sweden - Superettan
March 30
14:30
Brommapojkarna
? - ?
Vasteraas SK
17:00
Mjallby AIF
? - ?
Varbergs Bois FC
17:00
Oergryte IS
? - ?
Norrby
17:00
Trelleborgs FF
? - ?
GAIS
March 31
15:00
Oesters IF
? - ?
Dalkurd FF
17:30
Syrianska
? - ?
Degerfors
April 1
19:00
IK Brage
? - ?
IK Frej Taeby
April 7
19:00
Carlstad United
? - ?
BK Forward
19:00
FC Linkoping City
? - ?
Bodens BK
19:00
Karlslunds IF
? - ?
IF Sylvia
19:00
Karlstad BK
? - ?
Vasalunds IF
19:00
Nyköpings Bis
? - ?
Gefle
19:00
Rynninge IK
? - ?
Akropolis IF
19:00
Sandvikens IF
? - ?
Sollentuna FF
19:00
Team TG FF
? - ?
Umea FC
April 7
19:00
Assyriska Turabdin IK
? - ?
Skovde AIK
19:00
Eskilsminne IF
? - ?
Aatvidaberg
19:00
IFK Vaernamo
? - ?
Oskarshamns AIK
19:00
Kristianstad FC
? - ?
Lunds BK
19:00
Landskrona
? - ?
FC Trollhattan
19:00
Ljungskille SK
? - ?
Lindome GIF
19:00
Torns IF
? - ?
IK Oddevold
19:00
Utsiktens BK
? - ?
Tvaakers IF